Zeszyt A5 bez tytułu

Tytuł

Zeszyt A5 bez tytułu

Prawa

Danuta Antoniszczak, Malwina Antoniszczak, Sabina Antoniszczak

Format

A5

Typ

Zeszyt/notatnik/pomysłownik

Identyfikator

JA_Z030

Tytuł oryginalny

Brak tytułu, na okładce przypadkowe linie długopisem i szkic głowy, na tylnej okładce tekst: "Dowiedziałem się że że Ruf (...) chcę w Kronice dać ze świata, o impresjach z podróży do Oberhausen, więc chcę podmienić temat"

Autor

Julian (Józef)Antonisz, wł. Julian Antoniszczak

Wytwórca

Julian (Józef)Antonisz, wł. Julian Antoniszczak

Liczba stron

4

Elementy luźne

brak

Oprawa

Miękka, szyta drutem w środku

Daty skrajne

Ok. 1984

Opis obiektu/technika

Zeszyt gładki A5 typu szkolnego, brulion oryginalnie 32-kartkowy (z wyrwanymi stronami), wewnątrz 4 strony (puste), tekst ołówkiem na tylnej okładce, na przedniej okładce przypadkowe linie długopisem i szkic głowy długopisem.

Opis zawartości/treści

Pusty zeszyt, na tylnej okładce notatka ołówkiem "Dowiedziałem się że że Ruf (...) chcę w Kronice dać ze świata, o impresjach z podróży do Oberhausen, więc chcę podmienić temat" dotycząca zmiany tematów w filmie i prawdopodobnie Polskiej Kroniki Non-camerowej nr 7 z 1984 r. lub filmu "Oberhausen, Duisburg, dortmund, Dussseldorf, Hannover, Hamburg, czyli non-camerowy reportaż z podróży po Republice Federalnej Niemiec" z 1984 r. Być może fragment listu/informacji dla dyrekcji SFA w Krakowie w sprawie zmiany tematu filmu.

Miejsce

Kraków, Polska

Słowa kluczowe

Kronika nr 7, reportaż, temat do Kroniki, Polska Kronika Non-camerowa

Wpis

“Zeszyt A5 bez tytułu,” Archiwum Juliana Antonisza, accessed 3 grudnia 2023, https://archiwumjulianaantonisza.pl/items/show/150.

Udostępnianie